SPK Zagreb spreman za nove izazove

Nakon kratkog blagdanskog predaha naši sportaši ozbiljno su ugrijali sportske dvorane pripremama za Državno prvenstvo RH u standardnim plesovima! Natjecanje će se održati 12. veljače 2022. u Sisku u novoj sportskoj dvorani Zeleni brijeg.

Prošla je godina za SPK Zagreb bila vrlo uspješna. Na državnom prvenstvu u ST plesovima po prvi puta naš je par osvojio titulu državnih prvaka RH u standardu u kategoriji odraslih – Vedran Sraga i Paula Hude. Plesni par Patrik Seretin i Lucija Nemarnik osvojili su prvo mjesto u kategoriji Under-21 i drugo mjesto u kategoriji odraslih.

Domagoj Sertić i Korina Kovačić ostvarili su titulu finalista osvojivši 6. mjesto u kategoriji odraslih, a Franco Marinović i Stefani Hrman u svojoj su kategoriji starije mladeži bili brončani te četvrtoplasirani u kategoriji U-21. Treće su mjesto u kategoriji mladeži osvojili Dan Hude i Zara Ivičinec. Od naših solo plesačica nastupale su Hana Barišić (prvo mjesto u kategoriji mladeži), Ivana Juriša (10. mjesto u kategoriji mladeži) i Nika Karuza (prvo mjesto u kategoriji mlađe mladeži).

Ove će godine u Sisku nastupati neki novi i neki već poznati sportski plesni parovi i solo plesačice! Pratite naše profile kako biste vidjeli što to SPK Zagreb sprema. Svim sportašima želimo puno sreće i uspjeha – pokažite što znate i ono najvažnije – uživajte u svakom koraku!